החברות

WORKPORT שמחה לארח חברות טכנולוגיה בינלאומיות מובילות לצד סטארט-אפים מבטיחים וצוותי פיתוח מוכשרים. חברות גדולות ומבוססות בחרו במרכז החדשנות והפיתוח שלנו כבסיס לפעילות צוותיהן בישראל, בעוד סטארט-אפים ישראלים צעירים ודינמיים מוצאים ב-WORKPORT בית להמריא ולצמוח. אנו מספקים תשתיות טכנולוגיות מתקדמות וסביבה ייחודית המהווה מוקד משיכה עבור חברות, יזמים ומפתחים המעוניינים לחדש וליצור.


abra

חברת אברא יוצרת פתרונות עדכניים ויצירתיים בתחום מערכות המידע, אשר תורמים לצמיחה של חברות ועסקים במגוון תעשיות ומגזרים.
abra מעסיקה את מיטב המומחים מתחומים טכנולוגיים רבים ומגוונים ומאפשרת ללקוחותיה פתרון הוליסטי המותאם באופן אופטימלי לאתגרים העסקיים שלהם.


Agwa

חברת הסטארט-אפ הישראלית Agwa פיתחה מערכת חדשנית לגידול ירקות ביתי אוטונומי. המערכת שפותחה על ידי מומחים בתחומי החקלאות והבינה המלאכותית, כוללת יחידה קומפקטית בגודל מקרר המאפשרת גידול של עשרות סוגי ירקות שונים בו זמנית תוך שימוש בטכנולוגיית קפסולות חכמות. המערכת מבצעת בקרה אוטומטית על תנאי הגידול כגון לחות, טמפרטורה והשקיה באמצעות חיישנים ומצלמות, ומעבדת נתונים אלה בעזרת אלגוריתמי AI כדי לספק לכל צמח את התנאים האופטימליים. התוצאה היא יבול טרי, איכותי וחסכוני ללא שימוש בחומרי הדברה, הזמין למשתמש על בסיס שבועי. Agwa מאפשרת גינון ביתי ידידותי לסביבה ובריא.


ASD

A.S.D – אלכסנדר שוורץ פיתוחים היא חברת מו"פ שנוסדה ב-2004 על ידי אלכסנדר שוורץ, מנטור טכנולוגי מנוסה. החברה מספקת ייעוץ אישי ברמת CTO וניהול פרויקטי מו"פ תוך עמידה ביעדים. יכולות החברה כוללות תכנון חומרה ותוכנה בטכנולוגיות מגוונות, והיא מתמחה בפיתוח חיישנים זעירים וייחודיים למחקר בעלי חיים. פורטפוליו המוצרים של החברה כולל מערכות מעקב מבוססות GPS וחיישנים ביולוגיים וסביבתיים.


Bridgz

ברידג'ז היא חברת תוכנה בינלאומית מקצועית המתמחה בפתרונות מיקור חוץ, עם ניסיון של יותר מ-20 שנה בתעשיית התוכנה ומיקור החוץ. החברה מספקת חבילה מקיפה ושלמה של פתרונות תוכנה מוקצים חוץ, הן פיתוח תוכנה והן פיתוח חומרה. Bridgz החלה לספק שירותי מיקור חוץ בעמאן, חיפה, רמאללה וקהיר ב-2018, מתוך הבנה מהירה שהעתיד ישתייך לעבודה מרחוק. שירותיה כוללים: פתרונות מו"פ, מנהלי התקנים ומערכות Embedded בזמן אמת; אימות חומרה, אמולציה, FPGA, תכנון פיזי ו-System Verilog; בדיקות אוטומטיות וידניות; DevOps, DevSecOps; שירותי אינטרנט, בקרת גישה מרחוק, פיתוח קצה לקוח ושרת; מפתחי אפליקציות סלולריות למערכות הפעלה שונות ואנדרואיד.


BSC

BSC Distributors היא חברה מובילה המתמחה בשיווק, מכירות והפצה של חומרי גלם ייחודיים לתעשיות הפרמצבטיקה, הקוסמטיקה והמזון בישראל. מאז הקמתה בשנת 2000, BSC שמה לה למטרה לספק ערך מוסף וצמיחה ללקוחותיה באמצעות תמיכה טכנית, שיווק ומצוינות בשרשרת האספקה. BSC מייצגת רק חברות מהשורה הראשונה באיכותן, ופועלת ללא הרף על מנת לקדם ולשמר את המותגים ברמה הגבוהה ביותר.


 

Cymotive Technologies

CYMOTIVE עוסקת בתחום הסייבר ואבטחת רכבים אוטונומים. ומספקת ליצרני ציוד ולחברות Tier-1 שירותי תכנון בטחוניים מתקדמים למחזור חיי ההנדסה לאבטחת סייבר ומגוון מוצרים בטחונים, הכוללים שירותים ברכב, בשרתים מרוחקים. העבודה מתרחשת לאורך כל שלבי המחזור החיים כדי להבטיח שהביטחון מוטמע במוצריהם. נבחרים על ידי קבוצת הרכב המובילה בעולם, הגישה הייחודית שלנו בצבע סגול התבררה כהכי יעילה בהתמודדות עם סיכוני ביטחון סייבר, איתור איומים ותגובה.


Docdok Health

docdok.health מפתחת פלטפורמת תוכנה חדשנית לטיפול רפואי מותאם אישית. הפלטפורמה מנצלת את כוחם של נתוני בריאות הנאספים מהמטופל עצמו, ומשלבת אותם עם נתונים קיימים ממקורות קליניים שונים כגון בתי חולים וספקי ביטוח. שילוב זה מאפשר הבנה מעמיקה ורב-ממדית של מצבו הרפואי של המטופל. באמצעות אנליטיקה מתקדמת, הפלטפורמה הופכת נתונים אלה לתובנות אישיות ומותאמות שמטרתן לשפר את הטיפול, המעקב ואיכות החיים של המטופל. docdok ממירה את הרפואה מגישה כמותית לגישה איכותית ואישית יותר המבוססת על ראיות מהעולם האמיתי.


Elbit Systems


GenecIT

Genecit היא חברת מיקור חוץ ישראלית המתמחה בפיתוח תוכנה, בדיקות תוכנה ותמיכת מערכות מידע עבור לקוחות ברחבי העולם. בין לקוחותיה ניתן למצוא סטארטאפים צעירים, תאגידים גלובליים וארגוני ביטחון. Genecit מציעה שירותי פיתוח תוכנה מקצועיים ומהימנים הכוללים פתרונות מותאמים אישית עבור כל לקוח. בזכות ניסיונה הרב בתחום, Genecit מסוגלת לספק פתרונות תוכנה איכותיים וחדשניים שעונים על הצרכים הייחודיים של כל לקוח.


Kaleidoo

Kaleidoo מספקת פתרונות מתקדמים לניתוח נתונים עסקיים, המשדרגים תהליכי עבודה ומייעלים קבלת החלטות. הטכנולוגיה של Kaleidoo מבוססת על בינה מלאכותית, למידת מכונה ורשתות נוירונים עמוקות. Kaleidoo מציעה פתרונות מותאמים אישית לאתגרי נתונים מורכבים, כגון ניתוח וידאו וקול, זיהוי תמונות, חיזוי מגמות וזיהוי חריגים. פלטפורמת הנתונים של Kaleidoo נגישה באופן מקומי, בענן או בצורה היברידית. Kaleidoo מציעה מעטפת פתרון מקיפה – החל מאיסוף הנתונים, דרך ניתוחם והפקת תובנות, ועד שילוב התוצרים במערכות הלקוח. צוות המומחים של Kaleidoo כולל מדעני נתונים, מהנדסים ואנליסטים. Kaleidoo עובדת עם לקוחות במגוון תחומים – פיננסים, בריאות, צבא ועוד ומחזיקה בתקני איכות מובילים בענף.


Kiinns

קינס היא חברת סטארט-אפ ישראלית חדשנית הפועלת בתחומי הפודטק והתעשייה 4.0. החברה פיתחה טכנולוגיה פורצת דרך המאפשרת ציפוי ידידותי לסביבה של קווי ייצור בתעשיית המזון והמשקאות. הטכנולוגיה של קינס מייתרת את הצורך בתהליכי הניקוי הקיימים אשר מהווים מקור לזיהום סביבתי, עלויות גבוהות וסיכון להתפרצות מחלות. הפתרון החדשני של קינס תורם לשמירה על בטיחות המזון ואיכות הסביבה תוך חיסכון משמעותי בעלויות עבור היצרנים בתעשייה.


Mend.io

Mend.io, המוכרת בעבר כ-WhiteSource, מספקת מעל לעשור פתרונות מתקדמים לאבטחת אפליקציות עבור ארגונים גלובלים. החברה עוזרת ללקוחותיה לבנות תוכניות אבטחה אפקטיביות אשר מפחיתות סיכונים ומאיצות תהליכי פיתוח תוכנה. הטכנולוגיה הייעודית של Mend.io מגינה מפני איומי סייבר מתקדמים כגון התקפות בשרשרת אספקה, חולשות בקוד פתוח והפרות רישיון. עם ניסיון עשיר בפרויקטים מורכבים עבור לקוחות גדולים, Mend.io היא הבחירה המובילה עבור צוותי DevSecOps. החברה משרתת למעלה מ-1,000 לקוחות בינלאומיים ומובילה את קהילת Renovate לעדכון תלויות קוד פתוח.


Moovex

חברת מובקס הינה סטארטאפ ישראלי חדשני המפתח פלטפורמת תוכנה לניהול יעיל של ציי רכב ומסלולי נסיעה. הפלטפורמה מאפשרת תכנון אופטימלי ובקרה על תנועת כלי רכב בזמן אמת תוך שימוש בטכנולוגיית AI ואלגוריתמים מתקדמים. מובקס עוזרת לחברות להגדיל הכנסות, לחסוך בעלויות תפעול ולשפר את שירות הלקוחות על ידי מיקסום ניצולת הרכבים, קיצור זמני נסיעה והתאמת מסלולים באופן דינמי לביקוש. הפלטפורמה הידידותית מאפשרת הטמעה מהירה ופשוטה.


Nayax OTI

נאיאקס היא חברת פינטק גלובלית המספקת פלטפורמת תשלומים וניהול חשבונות לסוחרים קטנים ובינוניים. נאיאקס התפתחה להיות מובילה בתחום התשלומים והסחר האלקטרוני, זוכה בפרסים רבים. מטרת נאיאקס היא לאפשר לעסקים קטנים לגדול בקלות וביעילות. לשם כך, הפלטפורמה שלה כוללת קבלת אמצעי תשלום חדשניים, תוך הקפדה על אבטחת מידע והגנת הפרטיות. נאיאקס ממשיכה לפתח שירותים נוספים עבור לקוחותיה, כגון פתרונות לעידוד לקוחות, אפליקציות סלולריות ועוד.


Puzzle Insights

פאזל-אינסייטס נוסדה בשנת 2017 ועוסקת בניהול מודיעין עסקי תחרותי. הפעילות שלהם עוזרות לצוותי ניהול להבין בצורה טובה יותר את האקוסיסטם העסקי ולקבל החלטות מושכלות. שירותי הייעוץ של Puzzle Insights מאפשר לבעלי עסקים ולמנהלים בדרג הגבוה להעמיק את ידעם לגבי האקוסיסטם הקיים ושווקים פוטנציאליים חדשים.


Tabit

טאביט מספקת פתרון דיגיטלי חדשני לניהול עסקי מסעדות. הפלטפורמה של Tabit מבוססת ענן ומופעלת דרך מכשירים ניידים כגון טאבלטים וטלפונים חכמים, ללא צורך בהתקנת תוכנה ייעודית.
טאביט מציעה מערכת מאוחדת אחת שכוללת את כל הפתרונות הנדרשים לניהול יעיל של בית אוכל – הזמנת שולחנות, ניהול תפריט והזמנות, שליטה על תנועות מלאי, ניהול כוח אדם, שיווק ועוד. המערכת של טאביט חוסכת אינטגרציות מורכבות ומאפשרת גישה למידע אחיד ומעודכן.
הפתרון של Tabit נגיש לכל הגורמים במסעדה ומשרת הן את הצוות – מלצרים, טבחים ומנהלים – והן את הלקוחות. כך Tabit הופכת כל נקודת מגע לחוויית שירות איכותית.


VORVOX


VPG

חיישנים, פתרונות שקילה ומערכות מדידה של VPG מספקים את רמות הדיוק והאמינות הגבוהות ביותר.
החדשנות של VPG מובילה את טכנולוגיות החישה למדידת דיוק שלהם, המבוססות על מומחיות עמוקה בהנדסה ויישומים. VPG מספקת פתרונות מותאמים אישית עבור מגוון רחב של שווקים, כולל בדיקות ומדידות, אוויוניקה, צבאי וחלל, תחבורה, פלדה, תעשייה, רפואה, חקלאות וצריכה.


Western Digital


הצטרפו אלינו עוד היום